Yenilenen Arayüzümüz ile hizmetinizdeyiz...
Ara

Ana Sayfa

Özel Yazılımlarımız; Mobil Uyumlu Seo uyumlu Admin Panelli !

Sinfurajans olarak Dijital Varlığınızı Şekillendiriyoruz...

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s

Trend Temalar

2.750,00

1.999,00

1.999,00

Tüm ürünlerimiz listelendi.
0 +
Verilen Sipariş
0 +
Satılan Ürün
0 +
Olumlu Görüş
0 +
Referans

Sıkça Sorulan Sorular

Sinfurajans olarak ; e-ticaret ve kurumsal firma tanıtım siteleri ile hizmet vermekteyiz.Piyasada tanıtımını en iyi şekilde yapmak isteyen firmalar için akıllıca çözümler, farklı görsel tasarımlar, zekice düşünülmüş sloganlar, kısacası kalıpların dışında fikirler… Sinfur Ajans’ın kreatif ekibi, Web tasarımı, grafik tasarım ve zarif temaları ile farklı çözümleri sunuyor.

Sinfurajans, çeşitli sektörlere ve amaçlara uygun web siteleri tasarlar. Bunlar arasında kurumsal web siteleri, kişisel bloglar, e-ticaret siteleri, portföy siteleri ve daha fazlası bulunmaktadır.

Web site tasarım süresi, proje büyüklüğüne, karmaşıklığına ve müşterinin isteklerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle bir web sitesi tasarımı, tasarım gereksinimlerine bağlı olarak birkaç hafta ile birkaç ay arasında tamamlanabilir.

lk olarak, müşteriyle bir toplantı düzenleyerek ihtiyaçları, beklentileri ve tasarım hedefleri hakkında bilgi alırız. Ardından, müşteriye özel olarak tasarlanmış bir taslak sunarız ve geri bildirimlerini alırız. Tasarımın onaylanmasıyla birlikte, web sitesinin geliştirilmesi aşamasına geçilir. Müşteri, gelişmeleri takip edebilir ve istediği değişiklikleri talep edebilir.

Sinfurajans, modern web teknolojilerini kullanarak web siteleri tasarlar. HTML, CSS, JavaScript gibi temel web teknolojilerinin yanı sıra, genellikle CMS (İçerik Yönetim Sistemi) olarak WordPress , Opencart veya Drupal gibi popüler platformları tercih ediyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son İçerikler

Son Referanslarımız

ShentaWp Ayar
Duyuru

Tüm ürünlerimiz’de, 1 ay boyunca %10 indirim kampanyamız başladı. Şimdi üye olun, sepete ekleyin, ödeyin ve 5 dakika’da kurulum yapın!